Półkolonie Sportowe Wakacje 2023
Wypoczynek dla dzieci prowadzimy nieprzerwalnie od 2012 roku.
W tym czasie zorganizowaliśmy ponad 50 turnusów. Zaufało nam ponad 1500 zadowolonych klientów.
Półkolonie sportowe dla dzieci od 6- 12 lat.
- Miejsce: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie ul. Derdowskiego 3 (turnus 1,2,3,4)
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie, ul. Sikorskiego 35 (turnus 2 i 3)
- Termin: turnus I 26.06- 30.06.2023 (poniedziałek- piątek)
- turnus II 03.06- 07.06.2023
- turnus III 10.07- 14.07.2023
- turnus IV 17.07- 21.07.2023
- Godziny: 7:40- 15:30 ( opieka trenerów)
- Trenerzy: Tomasz Piekarski- nauczyciel wf, trener tenisa klasy II, animator sportu , opiekun kolonijny
- Marta Błaszkowska- animatorka czasu wolnego, nauczyciel j.angielskiego kierownik kolonijny
- Łukasz Gliniecki- nauczyciel wf, trener pływania, instruktor przedszkoliada.pl, opiekun kolonijny
- Natalia Grzywnowicz- nauczyciel j.angielskiego, animatorka czasu wolnego, kierownik kolonijny
- Zapisy: formularz zgłoszeniowy lub pod nr. 510777017
- Cena: 600 zł /osoba (zniżka 50 zł dla dzieci ze szkółki)
Program
- Zajęcia sportowe (ponad 4h dziennie)
- gry i zabawy ruchowe przy muzyce, gry zespołowe - np. p.nożna, unihokej, "dwa ognie", nauka tenisa- ćwiczenia z maszyną do podawania piłek, taniec, akrobatyka, ścianka wspinaczkowa, liny, gimnastyka artystyczna, skok wzwyż, fitness na trampolinach
- gry alternatywne - boule, krokiet, frisbee, zajęcia z maszyną do podawania piłek, elementy sportów walki, zabawy na śniegu
- Zajęcia świetlicowe
- Zabawy integracyjne
- Konkursy, quizy
- Warsztaty plastyczne
- Pogadanki motywacyjne nt. aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania
- Filmy o tematyce sportowej
- Karaoke
- Warsztaty edukacyjne - pierwsza pomoc
- Stół - piłkarzyki
- Wyżywienie
- Obiad - Restauracja Kaszubianka (godzina 12:30)
- Owoce, wafle ryżowe, woda - do dyspozycji dzieci cały dzień
- Atrakcje dodatkowe (organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu ze względu na warunki pogodowe lub obecną sytuację epidemiologiczną)
- Ścianka wspinaczkowa, zabawy na linach
- Dmuchańce (zjeżdżalnia oraz byk)
- Odwiedziny w klubie fitness lub sportów walki
- Wycieczka terenowa (kulig z ogniskiem)
- Warsztaty edukacyjne (zdrowe odżywianie lub pierwsza pomoc)
- Warsztaty kulinarne ( pieczenie gofrów)
- Konkursy sportowe z nagrodami
- Cena zawiera:
- opieka w wyznaczonych godzinach, szkolenie sportowe
- wyżywienie
- sprzęt sportowy (rakiety, piłki itd.)
- ubezpieczenie NW uczestników
- nagrody rzeczowe, dyplom
- Informacje końcowe
- Potwierdzeniem rezerwacji jest zaliczka w wysokości 200 zł na konto. Zaliczka jest bezzwrotna
- Wystawiamy zaświadczenie o wypoczynku do zakładów pracy
- W tytule przelewu proszę wpisać imię nazwisko rodzica i dziecka - półkolonie 2021
- Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu z przyczyn niezależnych od organizatora
- Wypoczynek zgłoszony do kuratorium oświaty, sanepidu.
- Zapisy kom. 510777017 lub formularz zgłoszeniowy
- Poniżej lub w prawym górnym rogu dokumenty do pobrania
-
-
Dane do przelewu:
Szkoła Tenisa Tomasz Piekarski
ul. Zwycięstwa 18/20, 77-100 Bytów
Nr konta: PKO SA. 44 1240 5413 1111 0010 4496 9054
-
-
Przykładowy plan dnia:
-
dzień I poniedziałek
-
7:45:8:00- Zbiórka, spotkanie organizacyjne z rodzicami
8:30- 9:30 Zabawy i gry integracyjne
-
9:30 - 11:00 Zajęcia sportowe (zabawy integracyjne, tenis, dmuchaniec, gry ruchowe,)
-
11:00 –12:00 Ścianka wspinaczkowa ( zajęcia z instruktorem)
-
12:00- 13:00 Obiad
-
13:30 - 14:30 Zajęcia sportowo-rekreacyjne (gry zespołowe)
-
14:30- 15:00 Świetlica – zabawy integracyjne
-
15:00 - 15:30 Zakończenie zajęć – odbiór dzieci przez rodziców
dzień II wtorek
-
8:00- 9:00 Zbiórka uczestników, konkursy i zabawy świetlicowe.
-
9:30 - 12:00 Zajęcia sportowe (np. gimnastyka, unihokej, muzyczne dwa ognie)
-
12:30- 13:30 Obiad Kaszubianka
13:30-15:00 Gry zespołowe, tenis na hali sportowej
15:00- 15:30 - zakończenie zajęć, odbiór dzieci
dzień III środa
-
8:00 - 9:00 Zbiórka uczestników - gry planszowe, tenis stołowy
-
9:30- 12:00 Zajęcia sportowe (taniec, akrobatyka)
-
11:30- 12:00 świetlica - karaoke
-
12:30- 13:30 Obiad w restauracji Kaszubianka
-
13:30 - 14:30 Zajęcia sportowe na hali lub świeżym powietrzu ( tenis, gry i zabawy ruchowe, piłkarskie mistrzostwa)
-
14:30- 15:30 Karaoke
-
15:00 – 15:30 Zakończenie zajęć, odbiór dzieci
dzień IV czwartek 14.02.2019r
-
8:00 - 9:00 Zbiórka, oglądanie zdjęć i filmików sportowych na projektorze multimedialnym
-
9:30-13:00 Zajęcia terenowe — kulig z ogniskiem lub wyjście do kina Albatros (zależne od pogody)
-
14:00-15:00 Gry i zabawy ruchowe przy muzyce
-
15:00-15:15 Zakończenie zajęć – odbiór dzieci przez rodziców
dzień V piątek
-
8:00 - 9:00 Zbiórka dzieci, zajęcia świetlicowe, oglądanie zdjęć z półkolonii na projektorze, "Mam talent"
-
9:30-12:00 Mini-Olimpiada sportowa, MEGA tor przeszkód
-
12:30-13:00 Obiad (restauracja Kaszubianka)
-
13:30 -15:00 Gry i zabawy rekreacyjne ( gry zespołowe, konkurs skoku wzwyż)
-
15:00 - Zajęcia na świetlicy- pożegnanie uczestników – rozdanie pamiątkowych zdjęć
-
15:15 – odbiór dzieci przez rodziców
-