× Zamknij

Półkolonie Sportowe

Wypoczynek dla dzieci prowadzimy nieprzerwalnie od 2012 roku.

W tym czasie zorganizowaliśmy ponad 50 turnusów. Zaufało nam ponad 1500 zadowolonych klientów.

Półkolonie sportowe dla dzieci od 6- 12 lat

Miejsce: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie ul. Derdowskiego 1 
               (hala sportowa, świetlica lekcyjna  z projektorem, szatnie)

Termin

  • turnus I    28.06- 02.07.2021  (poniedziałek- piatek) 
  • turnus II   05.07- 09.07.2021      
  • turnus III  12.07- 16.07.2021 
  • turnus IV  19.07- 23.07.2021
  • turnus V    26.07- 30.07.2021

Godziny codziennie 7:45- 15:30 (opieka trenerów) 

Zapisy

formularz zgłoszeniowy lub pod nr. 510777017

Cena

550zł /osoba


Trenerzy

Tomasz Piekarski - nauczyciel wf, trener tenisa klasy II, animator sportu , opiekun kolonijny  
Marta Błaszkowska - animatorka czasu wolnego, nauczyciel j.angielskiego kierownik kolonijny
Łukasz Gliniecki - nauczyciel wf, trener pływania, instruktor przedszkoliada.pl, opiekun kolonijny


Program 

Zajęcia sportowe (ponad 4h dziennie)

  • gry i zabawy ruchowe przy muzyce, gry zespołowe - p.nożna, koszykówka, p.ręczna, siatkówka, unihokej, "dwa ognie", rugby tag, nauka tenisa, teniec, akrobatyka, ścianka wspinaczkowa, liny, gimnastyka artystyczna, skok wzwyż, fitness na trampolinach
  • gry alternatywne - boule, krokiet, frisbee, fitness, palant,, zajęcia z maszyną do podawania piłek,elementy sportów walki, zabawy z wodą na świeżym powietrzu

Zajęcia świetlicowe 

  • Zabawy integracyjne
  • Konkursy, quizy 
  • Warsztaty plastyczne
  • Pogadanki motywacyjne nt. aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania
  • Filmy o tematyce sportowej 
  • Karaoke
  • Warsztaty edukacyjne - pierwsza pomoc 
  • Stół - piłkarzyki 

Wyżywienie

  • Obiad - Restauracja Kaszubianka (godzina 12:30) 
  • Owoce, wafle ryżowe, woda - do dyspozycji dzieci cały dzień 

Atrakcje dodatkowe 

(organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu ze względu na warunki pogodowe lub obecną sytuację epidemiologiczną)

  • Ścianka wspinaczkowa, zabawy na linach 
  • Dmuchaniec 
  • Odwiedziny w klubie fitness lub sportów walki 
  • Wycieczka terenowa (drezyna do Jutrzenki, wędkarstwo lub Mosir - na miejscu ognisko i gry terenowe)
  • Warsztaty edukacyjne (zdrowe odżywianie lub pierwsza pomoc) 
  • Warsztaty kulinarne ( pieczenie gofrów lub pizzy) 
  • Konkursy sportowe z nagrodami 

Cena zawiera

  • opieka w wyznaczonych godzinach, szkolenie sportowe 
  • wyżywienie
  • sprzęt sportowy (rakiety, piłki itd.) 
  • ubezpieczenie NW uczestników
  • nagrody rzeczowe, dyplom

Informacje końcowe

  • Potwierdzeniem rezerwacji jest zaliczka w wysokości 100zł na konto. Zaliczka jest bezzwrotna
  • Wystawiamy zaświadczenie o wypoczynku do zakładów pracy
  • W tytule przelewu proszę wpisać imię nazwisko rodzica i dziecka - półkolonie 2021
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu z przyczyn niezaleznych od organizatora
  • Wypoczynek zgłoszony do kuratorium oświaty, sanepidu.
  • Zapisy kom. 510777017 lub formularz zgłoszeniowy
  • Poniżej dokumenty do pobrania 

Dane do przelewu:

Szkoła Tenisa Tomasz Piekarski
ul. Zwycięstwa 18/20, 77-100 Bytów                                                  
Nr konta: PKO SA.  44 1240 5413 1111 0010 4496 9054

Przykładowy plan dnia

dzień I poniedziałek 

  • 7:45:8:00- Zbiórka, spotkanie organizacyjne z rodzicami
  • 8:30- 9:30 Zabawy i gry integracyjne
  • 9:30 - 11:00 Zajęcia sportowe ( sportowe zabawy integracyjne, tenis, gry i zabawy ruchowe,)
  • 11:00 –12:00 Ścianka wspinaczkowa ( zajęcia z instruktorem)
  • 12:00- 13:00 Obiad 
  • 13:30 - 14:30 Zajęcia sportowo-rekreacyjne (gry zespołowe)
  • 14:30- 15:00 Świetlica – zabawy integracyjne
  • 15:00 - 15:30 Zakończenie zajęć – odbiór dzieci przez rodziców

dzień II wtorek

  • 8:00- 9:00 Zbiórka uczestników, konkursy i zabawy świetlicowe. 
  • 9:30 - 12:00 Wyjście do klubu fitness (trampoliny) lub klub sportów walki 
  • 12:30 obiad Kaszubianka
  • 13:30-15:00 Gry zespołowe, tenis na hali sportowej 
  • 15:00- 15:30 - zakończenie zajęć, dbiór dzieci

dzień III środa

  • 8:00 - 9:00 - zbiórka uczestników - gry planszowe, tenis stołowy 
  • 9:30- 11:30 zajęcia sportowe (gimnastyka, unihokej, muzyczne dwa ognie, "tenisowy paintball ")
  • 11:30- 12:00 - świetlica - karaoke 
  • 12:30 - Obiad w restauracji Kaszubianka
  • 13:30 - 14:30  Zajęcia sportowe na hali lub świeżym powietrzu ( tenis, gry i zabawy ruchowe, piłkarskie mistrzostwa)
  • 15:00 – 15:30 Zakończenie zajęć, odbiór dzieci

dzień IV czwartek 14.02.2019r

  • 8:00 - 9:00 Zbiórka, oglądanie zdjęć i filmików sportowych na projektorze multimedialnym
  • 9:30-13:00 Wyjście na stadion Mosir (ognisko, minigolf, podchody, zabawy przy muzyce)
  • 14:00-15:00 Gry i zabawy ruchowe przy muzyce
  • 15:00-15:15 Zakończenie zajęć – odbiór dzieci przez rodziców

dzień V piątek

  • 8:00 - 9:00 Zbiórka dzieci, zajęcia świetlicowe, oglądanie zdjęć z półkolonii na projektorze, "Mam talent" 
  • 9:30-12:00 Mini-Olimpiada sportowa, MEGA tor przeszkód 
  • 12:30-13:00 Obiad (restauracja Kaszubianka) 
  • 13:30 -15:00 Gry i zabawy rekreacyjne ( gry zespołowe, konkurs skoku wzwyż) 
  • 15:00 -  Zajęcia na świetlicy- pożegnanie uczestników – rozdanie pamiątkowych zdjęć 
  • 15:15 – odbiór dzieci przez rodziców