× Zamknij

Półkolonie Sportowe Lato 2022

Wypoczynek dla dzieci prowadzimy nieprzerwalnie od 2012 roku.

W tym czasie zorganizowaliśmy ponad 50 turnusów. Zaufało nam ponad 1500 zadowolonych klientów.

Półkolonie sportowe dla dzieci od 6- 12 lat

Miejsce (dwie lokalizacje): 

  1. Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie ul. Derdowskiego 3
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie, ul. Sikorskiego 35 (hala sportowa, świetlica lekcyjna  z projektorem, szatnie, duży korytarz)

Termin:

  • turnus I     27.06- 01.07.2022  (poniedziałek- piątek) 
  • turnus II    04.07- 08.07.22
  • turnus III   11.07- 15.07.22
  • turnus IV   18.07- 22.07.22
  • turnus V     25.07- 29.07.22   

Godziny codziennie 7:40- 15:30 (opieka trenerów) 

Zapisy:

formularz zgłoszeniowy lub pod nr. 510777017

Cena:

690zł /osoba


Trenerzy:

Tomasz Piekarski - nauczyciel wf, trener tenisa klasy II, animator sportu , opiekun kolonijny  
Marta Błaszkowska - animatorka czasu wolnego, nauczyciel j.angielskiego, kierownik kolonijny
Łukasz Gliniecki - nauczyciel wf, trener pływania, były instruktor przedszkoliada.pl,opiekun kolonijny

Magdalena Adamowska- nauczyciel wf, trener gimnastyki, ratowniczka wodna, opiekunka kolonijna


Program

Zajęcia sportowe (ponad 4h dziennie)

  • gry i zabawy ruchowe przy muzyce
  • gry zespołowe - p.nożna, unihokej, dwa ognie, sietkówka MEGA balonem, rugby tag
  • nauka tenisa- zajęcia grupowe z trenerem (ćwiczenia z maszyną do podawania piłek)
  • taniec, akrobatyka, gimnastyka artystyczna, joga dla dzieci
  • ścianka wspinaczkowa z instruktorem, liny
  • skok wzwyż, tor przeszkód dla dzieci
  • zabawy terenowe- podchody, poszukiwanie skarbu z mapą, łucznictwo
  • wizyta na stadionie lekkoatletycznym- skok w dal, biegi na wesoło

Zajęcia świetlicowe:

  • Zabawy integracyjne
  • Konkursy, quizy 
  • Gry planszowe
  • Warsztaty plastyczne (np. malowanie, koraliki)
  • Karaoke
  • Pogadanki motywacyjne nt. aktywności fizycznej
  • Filmy o tematyce sportowej 
  • Warsztaty edukacyjne- pierwsza pomoc lub zdrowe odżywianie
  • Stół do gry w piłkarzyki
  • Tenis stołowy  

Wyżywienie:

  • Obiad - Restauracja Kaszubianka (godzina 12:30) 
  • Owoce, wafle ryżowe, woda - do dyspozycji dzieci cały dzień 

Atrakcje dodatkowe: 

  • Ścianka wspinaczkowa, zabawy na linach 
  • Dmuchańce (zjeżdżalnia, byk Rodeo)
  • Bumper Football- piłka nożna w dmuchanych kulach (nowość)
  • Archery Tag- paintball łuczniczy (nowość) 
  • Odwiedziny w klubie fitness lub sportów walki 
  • Wycieczka terenowa (wejście na wieżę widokową, elementy survivalu, spotkanie edukacyjne z leśniczym, wędrówka po lesie, jezioro, ognisko, plac rekreacyjno sportowy w Czarnej Dąbrowie- nowość)
  • Warsztaty edukacyjne (zdrowe odżywianie lub pierwsza pomoc) 
  • Warsztaty kulinarne ( robienie pizzy lub pieczenie gofrów) 
  • Konkursy sportowe z nagrodami 

Cena zawiera:

  • opieka w wyznaczonych godzinach, szkolenie sportowe 
  • wyżywienie
  • sprzęt sportowy (rakiety, piłki itd.) 
  • ubezpieczenie NW uczestników
  • medal, dyplom, upominek
  • dostęp do albumu ze zdjęciami z każdego dnia

Informacje końcowe:

  • Potwierdzeniem rezerwacji jest zaliczka w wysokości 250 zł na konto. Zaliczka jest bezzwrotna
  • Wystawiamy zaświadczenie o wypoczynku do zakładów pracy
  • W tytule przelewu proszę wpisać imię nazwisko rodzica i dziecka oraz termin turnusu i miejsce
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu z przyczyn niezależnych od organizatora
  • Wypoczynek zgłoszony do kuratorium oświaty, sanepidu.
  • Zapisy kom. 510777017 lub formularz zgłoszeniowy
  • Sprawdź dokumenty do pobrania 

Dane do przelewu:

Szkoła Tenisa Tomasz Piekarski
ul. Zwycięstwa 18/20, 77-100 Bytów                                                  
Nr konta: PKO SA.  44 1240 5413 1111 0010 4496 9054

Przykładowy plan turnusu

dzień I poniedziałek 

  • 7:45:8:00- Zbiórka, spotkanie organizacyjne z rodzicami
  • 8:30- 9:30 Zabawy i gry integracyjne
  • 9:30 - 11:00 Zajęcia sportowe (dmuchaniec, zabawy ruchowe przy muzyce)
  • 11:00 –12:00 Ścianka wspinaczkowa ( zajęcia z instruktorem)
  • 12:00- 13:00 Obiad 
  • 13:30 - 14:30 Zajęcia sportowo-rekreacyjne (gry zespołowe)
  • 14:30- 15:00 Świetlica – zabawy integracyjne
  • 15:00 - 15:30 Zakończenie zajęć – odbiór dzieci przez rodziców

dzień II wtorek

  • 8:00- 9:00 Zbiórka uczestników, konkursy i zabawy świetlicowe. 
  • 9:30 - 12:00 Dwa ognie, unihokej, tenis- zajęcia grupowe z trenerem (ćwiczenia z maszyną do podawania piłek)
  • 12:30- 13:00 Obiad
  • 13:30-15:00 Gry zespołowe, joga, liny lub wizyta na stadionie
  • 15:00- 15:30 Zakończenie zajęć, odbiór dzieci

dzień III środa

  • 8:00 - 9:00 Zbiórka uczestników- gry planszowe, tenis stołowy 
  • 9:00- 14:30 Wycieczka terenowa- ognisko, las, jezioro, wieża widokowa
  • 14:30- 15:00 Świetlica - karaoke 
  • 15:00 – 15:30 Zakończenie zajęć, odbiór dzieci

dzień IV czwartek 

  • 8:00 - 9:00 Zbiórka, oglądanie zdjęć i filmików sportowych na projektorze multimedialnym
  • 9:00-12:00 wizyta w klubie fitness (trampoliny) lub sportów walki
  • 12:30-13:00 Obiad
  • 13:30- 14:30 Gry i zabawy ruchowe przy muzyce
  • 15:00-15:15 Zakończenie zajęć – odbiór dzieci przez rodziców

dzień V piątek

  • 8:00- 9:00 Zbiórka dzieci, zajęcia świetlicowe, oglądanie zdjęć z półkolonii na projektorze, 
  • 9:30- 12:00 Olimpiada sportowa, MEGA tor przeszkód 
  • 12:30- 13:00 Obiad
  • 13:30- 15:00 Gry i zabawy rekreacyjne ( gry zespołowe, konkurs skoku wzwyż) 
  • 15:00- 15:15 Zajęcia na świetlicy- pożegnanie uczestników– rozdanie pamiątkowych dyplomów
  • 15:15- 15:30 Odbiór dzieci przez rodziców