tenis bytow

Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży.


Drodzy Rodzice!

Tenis dla dzieci jest wspaniałą zabawą niosącą ze sobą wiele korzyści. Oprócz prawidłowego rozwoju psychomotorycznego i ogólnej sprawności  fizycznej, rozwija u dzieci refleks, koordynację ruchów. Uczy dyscypliny, zdolności koncentracji oraz uczciwej rywalizacji w duchu fair play. Konieczność  samodzielnego podejmowania decyzji sprawia,  że dzieci stają się bardziej niezależne i  pewne siebie. Tenis jest również świetną okazją do zawiązywania nowych przyjaźni. 

Moim priorytetem jest szkolenie dzieci i młodzieży. Oferuję w tym zakresie zajęcia indywidualne i grupowe, dla dzieci od 5 roku życia. 
Szkolenie prowadzę w małych grupach w celu zapewnienia:

  • optymalnej intensywności treningu,
  • indywidualnego podejścia do każdego ćwiczącego,
  • odpowiedniej opieki i bezpieczeństwa
  • prawidłowej realizacji toku nauczania

Przedszkole tenisowe (5-6 lat)


Zajęcia dla najmłodszych dzieci 5-6 lat. W tym wieku najważniejsze jest by dziecko odkryło tenis i polubiło go.  Tenisowe przedszkole to nauka tenisa poprzez gry i zabawy ruchowe.  Dzieci mają zaprzyjaźnić się z rakietami i piłkami tenisowymi oraz  rozwijać sprawność  fizyczną potrzebną przyszłemu mistrzowi gry.

Dzieci zapoznają się z podstawami gry w tenisa i sposobami poruszania się po korcie.
Szkolenie prowadzone jest zgodnie z programem „Tenis 10” (przeczytaj więcej) rekomendowanym przez Polski Związek Tenisowy. Zajęcia prowadzone  przy użyciu specjalnego sprzętu, tak by osiągnąć cel i radość w nauce. 

Szkółka tenisa dla dzieci (7-10 lat)


Zajęcia dla dzieci w wieku 7 - 10 lat, odbywają sie w małych grupach. Grupy podzielone pod względem zaawansowania. Szkolenie prowadzone jest zgodnie z programem „Tenis 10” . Uczę techniki oraz taktyki gry w tenisa nie zapominając o zabawach i grach. Wraz z postępem dziecka, wzrasta poziom trudności, rozmiar kortu, wielkość rakiety, wysokość siatki, a piłki stają się coraz bliższe prawdziwemu tenisowi.

Nie ma konieczności posiadania własnego sprzętu. Zapewniam rakiety dla dzieci i dorosłych dopasowane do budowy fizycznej i umiejętności.


foto-1

Indywidualne lekcje tenisa

Cała uwaga trenera skupiona tylko na Tobie, dzięki czemu opanujesz grę w krótszym czasie. Trening dostosowany…

» więcej
foto-1

Zajęcia dla dzieci

Tenis dla dzieci jest wspaniałą zabawą dającą oprócz radości i satysfakcji wiele korzyści zdrowotnych.…

» więcej
foto-1

Szkolenie młodzieży i dorosłych

Zajęcia dla dorosłych mają charakter rekreacyjny. Prowadzone są w formie indywidualnej i grupowej. Intensywność…

» więcej